روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مشابه پارک صفاری باید در دیگر نقاط شهر تبریز احداث شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مشابه پارک صفاری باید در دیگر نقاط شهر تبریز احداث شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مشابه پارک صفاری باید در دیگر نقاط شهر تبریز احداث شود

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر این که که مشابه پارک صفاری در دیگر نقاط شهر باید احداث شود، گفت: تمام کودکان باید از حق و حقوق برابر برخوردار شوند و رسانه ها نیز باید برنامه حمایت از کودکان را به عنوان مطالبه عمومی مطرح کنند.

ایسنا/آذربایجان شرقی رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر این که که مشابه پارک صفاری در دیگر نقاط شهر باید احداث شود، گفت: تمام کودکان باید از حق و حقوق برابر برخوردار شوند و رسانه ها نیز باید برنامه حمایت از کودکان را به عنوان مطالبه عمومی مطرح کنند. فریدون بابایی اقدم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مبنای عمل ما در شهرها به عنوان شورای شهر بر اساس برنامه ها بوده و شورای اسلامی شهر تبریز در این دوره صاحب برنامه و چشم انداز شده است.وی با اشاره به این که اولین طرح های جامع در سال ۴۵ کار شده است، گفت: طرح های جامع یک برنامه چشم انداز است و ۲۰ سال آینده را نشان می دهد و طرح تفصیلی بر اساس طرح جامع برنامه ریزی می شود.وی اضافه کرد: علی رغم این که در دو دوره شورای اسلامی شهر تبریز طرح جامع داشتیم، اما طرح جامع در سال گذشته تصویب شد. برای جلوگیری از سلیقه زدایی در اداره شهر در این دوره برنامه ۱۲ ساله نوشته شد، برنامه پنج ساله و برنامه یکساله از این برنامه مستخرج شد.بابایی اقدم با اشاره به این که تبریز در چه حوزه ها در سطح ملی و بین المللی مطرح است؟ گفت: دفتر اسکان سازمان ملل از سال ۲۰۱۶ اهدافی تبیین کرده که دنیا باید به توسعه پایدار دست یابند. بخش مهمی از اهداف تبیین شده برای این توسعه پایدار، به شهرها و روستاها مربوط است.وی اظهار کرد: دولت ها، جوامع محلی، شهرداری ها و شوراها باید شهرها را ایمن کنند و شهرها را برای همه اقشار جامعه بسازند.وی با اشاره به بحث شهر دوستدار کودکان نیز گفت: یونیسف و هبی تات (دفتر اسکان سازمان ملل) در اقدامی ابتکاری این موضوع را مطرح کرده که ما برای کودکان که بخشی از جمعیت شهر را شامل می شوند، چه کنیم؟عضو شورای شهر تبریز با تعریف کودک، تشریح کرد: با توجه به این تعریف شهروندان زیر ۱۸ سال کودک محسوب می شوند و بر این اساس، یک چهارم جمعیت تبریز شامل این گروه می شود.به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز، وی اضافه کرد: شهر دوستدار کودک شهری است که نیازها، نظرات و حقوق کودک در آن دخالت داده شود.وی بیان کرد: در تبریز نیز مجموعه پارک صفاری در منطقه شش ساخته و طراحی شده و در آن تمامی اقشار از جمله کودکان و افراد با توان حرکتی کم نیز نکته نظرات خود را برای دسترسی و سهولت به نقاط مختلف پارک اعلام کرده اند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مشابه پارک صفاری باید در دیگر نقاط شهر تبریز احداث شود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×