روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در احقاق حقوق بیت المال بود" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در احقاق حقوق بیت المال بود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در احقاق حقوق بیت المال بود

نماینده مردم اردبیل، سرعین ، نیر و نمین گفت: ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در راستای عدالتخواهی و احقاق حقوق بیت المال بود از تمام کسانی که در این امر تلاش کردند کمال تشکر را داریم.

ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، سرعین ، نیر و نمین گفت: ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در راستای عدالتخواهی و احقاق حقوق بیت المال بود از تمام کسانی که در این امر تلاش کردند کمال تشکر را داریم. حجت السلام سید کاظم موسوی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس دستور رییس محترم قوه قضاییه در سفر اخیر خود به استان اردبیل ۶محور برای بررسی روند واگذاری موضوع در دستورکار هیات داوری قرار گرفت و این هیات امروز با ۵رای موافق و ۱ رای مخالف به ابطال واگذاری رای داد.وی ادامه داد : احقاق حقوق عامه در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان حاصل تلاش شبانه روزی تمام عزیزانی است که در سنگر های مختلف از جمله قوه قضاییه، دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و دیگر نهادهای نظارتی و امنیتی در مقابل همه زیاده خواهی ها ایستاده و به ندای عدالتخواهی مردم مغان لبیک گفتند.وی تصریح کرد: وکلای مردم در مجلس و مسئولین استانی صادقانه و باجدیت در راستای تحقق این مطالبه و خواسته مردم استان تمام تلاش خود را بکار بردند و این اتفاق خوب در سفر رییس قوه قضاییه به استان محقق شد. نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: از دولت و سیستم مدیریتی کشور خواستاریم تا زمان واگذاری بعدی از این نگین ارزشمند کشاورزی ایران صیانت کند تا شاهد سوء مدیریت و اجحاف در حقوق بیت المال نباشیم.موسوی اضافه کرد: زحمات زیادی جهت ابطال این واگذاری کشیده شده بنابر این لازم است در واگذاری بعدی نهادهای مربوطه حساسیت ویژه ای به خرج دهند تا شاهد وقوع چنین اتفاقاتی نباشیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در احقاق حقوق بیت المال بود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×