روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "نکونام: فولاد ایده‌آل من است / شرایط در استقلال اصلا خوب نیست" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "نکونام: فولاد ایده‌آل من است / شرایط در استقلال اصلا خوب نیست" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

نکونام: فولاد ایده‌آل من است / شرایط در استقلال اصلا خوب نیست

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که در حال حاضر دوست نداشتم به استقلال بروم، گفت: شرایط در باشگاه استقلال اصلا خوب نیست و باشگاه فولاد ایده آل من است. 

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که در حال حاضر دوست نداشتم به استقلال بروم، گفت: شرایط در باشگاه استقلال اصلا خوب نیست و باشگاه فولاد ایده آل من است. جواد نکونام در حاشیه اردوی این تیم در کردان کرج، اظهارکرد: تمرینات را در اهواز شروع کردیم و تست کرونا دادیم و بعد هم اردوی یک هفته ای در تهران داشتیم. اردوی دوم نیز در کردان کرج در حال برگزاری است. تیم کم کم در حال رسیدن به شرایط خود است. خدا را شکر اسکلت تیم فصل قبل را حفظ کردیم و آن هایی که دلشان با تیم بود حفظ شدند و آن هایی که شرایط را سخت کرده بودند و از نظم تیمی نیز خارج شده بودند، جدا شدند که برای شان آرزوی موفقیت دارم. با بازیکنان مدنظر در حال مذاکره هستیم. به هر حال اسم ها و نام ها برای من مهم نیستند و هر کسی خوب بازی کند در تیم ما جا دارد. آرزوی فولادی قدرتمند را برای خوزستان داریم و امیدوارم بهترین شرایط را برای تیم فولاد در لیگ بیستم رقم بزنیم.به گزارش ایسنا، وی درباره پیشنهادیی که برای لیگ بیستم داشت نیز گفت: وقتی لیگ تمام پیشنهادهایی داشتم اما دوست داشتم در فولاد و باشگاه بزرگ فولاد بمانم. این جا احساس راحتی دارم و شرایط برای من و بازیکنان خیلی خوب است و کار با مدیریت آذری و محمدی نیز برای من راحت تر شده است. وظایفم را تا آن جا که توانستم انجام دادم. پیشنهادهایی که به من شد نیز باتوجه به این که تفکری پشت آن برای جدایی از فولاد نبود، تصمیم گرفتم که در فولاد بمانم. حتی وقتی قراردادی امضا نکرده بودم با توجه به این که به صورت حرف نیز برای ادامه همکاری توافق کرده بودیم، من در حال یارگیری و مذاکره با بازیکنان بودم.سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره پیشنهاد باشگاه استقلال نیز عنوان کرد: این باشگاه فقط یکی دو بار تماس هایی با من داشت و حتی این موضوع را هم با آقای آذری در میان گذاشتم ولی من چون با فولاد قرارداد دارم می خواهم در این تیم بمانم و تجربه بیشتری کسب کنم و به جوانان با لیاقت خوزستانی کمک کنم تا فولاد را به جایگاه آن برگردانیم. هنوز جا برای پیشرفت و رشد بیشتر بازیکنان ما وجود دارد. برای استقلال هم آرزوی موفقیت دارم اما باید بگویم شرایط فولاد برای من خیلی خوب است.وی همچنین با اشاره به درخواست هواداران استقلال از او برای پذیرفتن هدایت این تیم، گفت: آن ها در فضای مجازی از من درخواست دارند که به این تیم بروم ولی باید بگویم شرایط در باشگاه استقلال اصلا خوب نیست و نمی خواهند که باشگاه استقلال درست شود و این را باید صادقانه بگویم. من در حال حاضر دوست نداشتم به استقلال بروم زیرا باشگاه فولاد ایده آل من است. هواداران فولاد به من احترام می گذارند و این احترام بین ما متقابل است.نکونام همچنین خطاب به هواداران فولاد، عنوان کرد: هواداران سال گذشته به ما اعتماد کردند و باید بگویم که امسال هم شرایط مانند فصل قبل است و راه را برای موفقیت فولاد ادامه می دهیم و سعی می کنیم از حق و حقوق فولاد دفاع کنیم. تا روزی که در فولاد هستم از پرچم و نام فولاد دفاع خواهم کرد. همچنین نگاه من برای کار در فولاد به بهترین ها است. به هر حال هواداران سال گذشته به ما لطف داشتند و ان شاءالله امسال هم در کنار هم تا روز آخر برای نام فولاد بجنگیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " نکونام: فولاد ایده‌آل من است / شرایط در استقلال اصلا خوب نیست از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×