روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فرانسه از تعویق برگزاری کنفرانس بین‌المللی حمایت از لبنان خبر داد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "فرانسه از تعویق برگزاری کنفرانس بین‌المللی حمایت از لبنان خبر داد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فرانسه از تعویق برگزاری کنفرانس بین‌المللی حمایت از لبنان خبر داد

دولت فرانسه امروز، چهارشنبه اعلام کرد، کنفرانس بین المللی درخصوص ارائه کمک های انسانی به لبنان که قرار بود به میزبانی پاریس اواخر اکتبر جاری برگزار شود در نوامبر برگزار خواهد شد.

دولت فرانسه امروز، چهارشنبه اعلام کرد، کنفرانس بین المللی درخصوص ارائه کمک های انسانی به لبنان که قرار بود به میزبانی پاریس اواخر اکتبر جاری برگزار شود در نوامبر برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه امروز، چهارشنبه در سخنرانی در برابر مجمع ملی این کشور از تعویق برگزاری کنفرانس حمایت از لبنان خبر داد.لودریان تصریح کرد: گروه بین المللی تماس درباره لبنان ظرف روزهای آینده به منظور تاکید بر وجود نیاز به تشکیل دولت جدید لبنان تشکیل جلسه خواهد داد.این در تعویق در پی شکست طبقه سیاسی لبنان در تشکیل دولت جدید در مهلت تعیین شده پاریس صورت می گیرد.امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه بعد از انفجار ویرانگر چهارم اوت در بندر بیروت طرح نقشه راهی را برای ارائه کمک های بشردوستانه در ازای تشکیل دولت قادر به انجام اصلاحات ارائه کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " فرانسه از تعویق برگزاری کنفرانس بین‌المللی حمایت از لبنان خبر داد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×