روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست/ استقلال نمی‌خواهد برای او هزینه کند؟
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست/ استقلال نمی‌خواهد برای او هزینه کند؟" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست/ استقلال نمی‌خواهد برای او هزینه کند؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست/ استقلال نمی‌خواهد برای او هزینه کند؟

قائم مقام باشگاه نساجی قائمشهر می گوید فکری هنوز سرمربی نساجی است و دذرصورتی که بخواهد باشگاه دیگری را انتخاب کند، باید ۵ برابر مبلغ قراردادش را بدهد.

قائم مقام باشگاه نساجی قائمشهر می گوید فکری هنوز سرمربی نساجی است و دذرصورتی که بخواهد باشگاه دیگری را انتخاب کند، باید ۵ برابر مبلغ قراردادش را بدهد. به گزارش ایسنا، ایزد سیف الله پور در حاشیه دیدار دوستانه نساجی و ذوب آهن در پاسخ به سوالی درباره تکلیف محمود فکری سرمربی مستعفی این تیم اظهار کرد: ما امروز هم منتظر فکری بودیم که بیاید. او دیروز استعفا کرد اما باشگاه موافقت نکرد و منتظریم او بیاید ولی چون هنوز نیامده و این که به باشگاه ذوب آهن قول داده بودیم بازی دوستانه انجام دهیم، مجبور شدیم در غیاب او به کارمان ادامه دهیم.او ادامه داد: فکری هنوز سرمربی نساجی است. ما بخش خصوصی هستیم و در قراردادی که با ایشان بسته شده بود، عنوان شد درصورتی که بخواهد باشگاه دیگری را انتخاب کند، باید پنج برابر مبلغ قراردادش را بدهد. به هر حال او محمود فکری است و کاپیتان استقلال بوده و گزینه خوبی برای سرمربی استقلال است. سوالم از باشگاه استقلال این است که آیا نمی خواهند برای محمود فکری با این همه سوابق و موفقیت هزینه ای پرداخت کنند؟قائم مقام نساجی اضافه کرد: اگر فکری نبود و یک مربی خارجی بود، حاضر بودند میلیاردها تومن هزینه کنند ولی برای محمود فکری که از فوتبالیست های اصیل استقلال است هزینه نمی کنند. البته بحث این چهار، پنج میلیارد نیست. باشگاه ابتدا تمایل ندارد که مربی خوبش را از دست بدهد. محمود فکری در باشگاه نساجی بسیار خوب عمل کرد. تیم مان از ابتدای فصل به طور کلی متلاشی شد و می دانید که کمتر از ۲۰ روز به شروع مسابقات مانده است. ما تمایلی نداریم که او را از دست بدهیم.او با بیان این که شنیدیم که او فسخ یک طرفه انجام داده است، گفت: اگر سازمان لیگ به ما اعلام کند که فکری یک طرفه فسخ کرده است، باشگاه و هیات مدیره تشکیل جلسه می دهند و برای فردا مطمئن باشید که مربی خودمان را انتخاب خواهیم کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " قائم مقام نساجی: فکری هنوز سرمربی ماست/ استقلال نمی‌خواهد برای او هزینه کند؟ از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×