روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه کشاورزی خوزستان" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه کشاورزی خوزستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه کشاورزی خوزستان

استاندار خوزستان با اشاره به افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، گفت: خوزستان مهم ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد و فارغ التحصیلان این دانشگاه می توانند در جهت بهبود وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند.

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، گفت: خوزستان مهم ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد و فارغ التحصیلان این دانشگاه می توانند در جهت بهبود وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند. غلامرضا شریعتی در حاشیه بهره برداری از چند پروژه رفاهی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان که امروز (۲۶ شهریور) انجام شد، اظهار کرد: امروز چندین پروژه در دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان افتتاح شد؛ یک استخر سرپوشیده کاملا استاندارد از منابع داخلی و اعتبارات وزارت علوم ساخته شد. همچنین یک سالن بدنسازی ویژه خوابگاه دختران تکمیل شده است.به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان یکی از تخصصی ترین دانشگاه های کشور در حوزه کشاورزی است، افزود: امروز فاز اول موزه دانشگاه به بهره برداری رسید. همچنین کارخانه شیر و لبنیات که از سال های قبل بدون استفاده مانده بود، اکنون به بهره برداری رسیده و امکان آموزش دانشجویان به صورت عملی در دانشگاه فراهم شد.استاندار خوزستان ادامه داد: طی هشت سال گذشته اقدامات بسیار ارزشمندی در جهت بازسازی و نوسازی دانشگاه انجام شده است. دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان یکی از دانشگاه هایی است که در طول این هشت سال بیشترین استفاده را برده و خوابگاه ها و دانشکده های خود را نوسازی کرده است.شریعتی با بیان اینکه امیدواریم شرایط لازم برای تربیت و آموزش دانشجو در کنار هم فراهم شود، تصریح کرد: خوزستان مهم ترین قطب کشاورزی کشور است و بیشترین تولید محصولات کشاورزی را دارد، فارغ التحصیلان این دانشگاه می توانند در جهت بهبود و بهتر شدن وضعیت کشاورزی استان نقش ایفا کنند.وی در پایان گفت: مدیریت یکپارچه، انسجام، فعالیت مدیریت دانشگاه، جذب منابع مختلف از حوزه های ملی و استانی و مدیریت نظام مند هزینه ها، باعث افزایش بهره وری شده و باعث شده که دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان از یک دانشگاه درجه دو استان به یک دانشگاه درجه یک تبدیل شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " افتتاح چند پروژه رفاهی در دانشگاه کشاورزی خوزستان از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×