روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "چاه آب شهرک صنعتی سالاریه ورامین به بهره‌برداری رسید" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "چاه آب شهرک صنعتی سالاریه ورامین به بهره‌برداری رسید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

چاه آب شهرک صنعتی سالاریه ورامین به بهره‌برداری رسید

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، چاه آب شهرک صنعتی سالاریه روز چهارشنبه به بهره برداری رسید تا پس از ۱۵ سال،  مشکل تأمین آب این شهرک صنعتی برطرف شود.

ایسنا/تهران با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، چاه آب شهرک صنعتی سالاریه روز چهارشنبه به بهره برداری رسید تا پس از ۱۵ سال، مشکل تأمین آب این شهرک صنعتی برطرف شود. صابر پرنیان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران عصر چهارشنبه ۲۶ شهریور در آئین بهره برداری از این چاه آب گفت: یکی از مهمترین موانع تولید و ایجاد بستر لازم برای افزایش ظرفیت تولید در شهرک های صنعتی استان تهران، تأمین آب مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی است.وی ادامه داد: این کمبود آب باعث شده تا در برخی از مناطق مجبور به خرید آب موردنیاز صنعتگران شدیم که این امر علاوه بر ایجاد مشکل برای تولید، هزینه ها را نیز افزایش داده است.وی تصریح کرد: شهرک صنعتی سالاریه و واحدهای جدیدالاحداث، همچون سایر مناطق اقتصادی استان تهران با مشکل آب مواجه بوده و حدود ۱۵ سال برای حفر یک حلقه چاه که با مشکل معارض مواجه بود، دست و پنجه نرم می کرد.وی افزود: اواخر سال گذشته و با پیگیری های مجدانه فرماندار ورامین و همکاری مستقیم دستگاه قضایی، این مشکل برطرف و با حفر یک حلقه چاه با دبی ۴۳ لیتر برثانیه، کمبود آب ۳۰۰ واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سالاریه برطرف شد که این هدیه ای بزرگ به تولیدکنندگان در سال جهش تولید محسوب می شود.پرنیان اظهار کرد: با بهره برداری از این چاه آب، ۴۰ درصد به ظرفیت آب شهرک صنعتی سالاریه افزوده شد.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " چاه آب شهرک صنعتی سالاریه ورامین به بهره‌برداری رسید از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×