روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • فرانسه می‌گوید، سپرده‌گذاران لبنانی احتمالا همه سپرده‌شان را به دست نیاورند
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فرانسه می‌گوید، سپرده‌گذاران لبنانی احتمالا همه سپرده‌شان را به دست نیاورند" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "فرانسه می‌گوید، سپرده‌گذاران لبنانی احتمالا همه سپرده‌شان را به دست نیاورند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فرانسه می‌گوید، سپرده‌گذاران لبنانی احتمالا همه سپرده‌شان را به دست نیاورند

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام عالی فرانسوی گزارش داد، احتمالا دستیابی سپرده گذاران لبنانی به کل سپرده هایشان مشکل شود.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام عالی فرانسوی گزارش داد، احتمالا دستیابی سپرده گذاران لبنانی به کل سپرده هایشان مشکل شود. به گزارش ایسنا، به نقل از این خبرگزاری، او اظهار کرد: برای بانک های لبنان پایبندی به اصل لزوم متضرر نشدن سپرده گذاران با هر مبلغ سپرده گذاری دشوار می شود. این ماحصل نشست ۱۰ سپتامبر مسؤولان فرانسوی با هیئت جمعیت بانک های لبنان است.این مقام فرانسوی که خواست نامش فاش نشود، گفت، فرانسه تلاش های بین المللی برای واداشتن سیاستمداران به انجام اصلاحات ضروری جهت جذب کمک های مالی و کاهش شدت بحرانی را هدایت می کند که بانک ها را فلج کرده و مانع از دستیابی سپرده گذاران به بیشتر مبالغ سپرده گذاری شان شده است.پی یر دوکین، فرستاده ماکرون برای هماهنگی حمایت بین المللی در لبنان در این نشست گفت، در حالی که مساله اصلی برای بانک های لبنان است اما سپرده گذاران نیز نباید متضرر شوند دفاع از این مساله تا آخر سخت می شود اما مساله قابل مذاکره است.یک مقام بانک لبنان نیز گفت، آنها در نشست هایشان با مقامات فرانسوی احساس کردند فرانسوی ها از شکوفایی بخش بانک حمایت می کنند.در عین حال یک منبع دیپلمات فرانسوی افزود: مذاکرات جزئی از تلاش ها با هدف اجرای طرح نقشه راه اقتصادی لبنان است.در این نشست همچنین اجرای فوری محدودیت سرمایه گذاری ها و ادغام بانک ها در شهری که ۶۴ بانک دارد و زیر نظر ۳۲ مجموعه کار می کند و نیز بازسازی ساختار کوه بدهی های خارجی و داخلی لبنان و نیز اتخاذ مجموعه ای از تدابیر بررسی شد که راه حل سحرآمیزی برای آنها وجود ندارد.رویترز افزود: نمایندگان جمعیت بانک های لبنان و سلیم صفیر، رئیس این جمعیت اشاره کردند، بانک ها آماده پیوستن به تلاش های حل بحران هستند و پیشنهاداتی از جمله تایید تاسیس صندوق جذب منابع کشور مطرح کردند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " فرانسه می‌گوید، سپرده‌گذاران لبنانی احتمالا همه سپرده‌شان را به دست نیاورند از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×