روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش شهردار تبریز در خصوص حادثه خیابان طالقانی" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "واکنش شهردار تبریز در خصوص حادثه خیابان طالقانی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

واکنش شهردار تبریز در خصوص حادثه خیابان طالقانی

شهردار تبریز در پیامی به مناسبت جان باختن یک کودک در اثر سقوط به داخل کانالی نیمه کاره در منطقه طالقانی تبریز، از برخورد قاطع با مقصران این حادثه خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز در پیامی به مناسبت جان باختن یک کودک در اثر سقوط به داخل کانالی نیمه کاره در منطقه طالقانی تبریز، از برخورد قاطع با مقصران این حادثه خبر داد. پیام ایرج شهین باهر به شرح زیر است:بسمه تعالیبا نهایت تاسف در محل اجرای یکی از پروژه های احداث کانال دفع آب های سطحی در منطقه طالقانی تبریز، حادثه دلخراشی روی داد و کودکی ۹ ساله، جان خود را از دست داد. بنده به عنوان خادم شهر تبریز، این حادثه اسفبار و جانگداز را به مردم تبریز به ویژه حضور پدر و مادر داغدیده و بستگان سوگوار، صمیمانه و با اندوه فراوان تسلیت عرض می نمایم.دستور داده ام تا با جدیت تمام، ضمن بررسی دقیق و کارشناسانه نحوه وقوع حادثه و علت آن، با کمترین قصور و تقصیر احتمالی، شدیدترین برخورد شود و در این زمینه منتظر نتایج بررسی های کارشناسی هستم.از درگاه الهی برای خانواده محترم داغدیده، صبر و اجر مسالت می نمایم.ایرج شهین باهر شهردار تبریزانتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " واکنش شهردار تبریز در خصوص حادثه خیابان طالقانی از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×