روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی اجتماعی شهرداری بندرعباس منصوب شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی اجتماعی شهرداری بندرعباس منصوب شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی اجتماعی شهرداری بندرعباس منصوب شد

در حکمی از سوی عباس امینی زاده، حامد رضوانی به عنوان ریاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس منصوب و جایگزین الیاس محسنی رئیس سابق این سازمان شد.

ایسنا/هرمزگان در حکمی از سوی عباس امینی زاده، حامد رضوانی به عنوان ریاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس منصوب و جایگزین الیاس محسنی رئیس سابق این سازمان شد. عباس امینی زاده ظهر امروز(۲۶ شهریورماه) در آیین معارفه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که با حضور معاونین و جمعی از مدیران برگزار شد، اظهار کرد: تغییرات مدیریتی و اداری با نگاه تحول در هر بخش انجام می شود.وی افزود: شاید برخی متوجه چگونگی ارائه خدمات در این شرایط سخت اقتصادی نباشند، اما شرایط جامعه نشان دهنده مشت های این مسیر است.شهردار بندرعباس با بیان اینکه سیستم و فرد، مکمل یکدیگر هستند و باید توان و تلاش متقابل با یکدیگر داشته باشند، تصریح کرد: نوع ارتباط فرهنگی و اجتماعی که با مردم، نخبگان و غیره داریم، ظرافت کار فرهنگی را دوچندان می کند.امینی زاده بیان کرد: شهرداری سازمانی است که همه بخش ها با مردم ارتباط مستقیم دارد و گاهی نیز باید پاسخگوی مسائلی باشیم که مسئولیت آن به عهده شهرداری نیست.این مقام مسئول گفت: هماهنگی بین بخشی و شناخت خوب از مجموعه، دو مسئله مهم در انتخاب مدیران شهرداری بندرعباس است.به گزارش ایسنا، حامد رضوانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت برنامه ریزی در تربیت بدنی و ورزش و دارای ١٥ سال سابقه کار در شهرداری بندرعباس است. رئیس جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس پیش از این مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عضو هیئت ریس انجمن هنر های نمایشی استان هرمزگان، رئیس کانون بسیج هنرمندان بندرعباس، مدیر مسئول ماهنامه پیام هرمزگان، مدیر تیم های تیراندازی باکمان شهرداری بندرعباس در رقابتهای لیگ برتر و فعالیت بیش از ٢٠سال سابقه در تئاتر هرمزگان را در کارنامه دارد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " رئیس سازمان فرهنگی،ورزشی اجتماعی شهرداری بندرعباس منصوب شد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×