روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دیدار کولیوند با خانواده شهدای اورژانس" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دیدار کولیوند با خانواده شهدای اورژانس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دیدار کولیوند با خانواده شهدای اورژانس

دکتر کولیوند، همزمان با چهل و پنجمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی با خانواده شهدای خدمت اورژانس مازندران و سراب دیدار و گفتگو کرد.

دکتر کولیوند، همزمان با چهل و پنجمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی با خانواده شهدای خدمت اورژانس مازندران و سراب دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسنا ، به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز (چهارشنبه) 26 شهریور ماه همزمان با چهل و پنجمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی، دکتر پیرحسین کولیوند با خانواده شهید مصطفی صادقی از شهدای اورژانس مازندران و خانواده شهید عباس انصاری از شهدای اورژانس سراب دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار دکتر کولیوند ضمن تجلیل از خانواده شهدا یاد و خاطر شهدای اورژانس را گرامی داشت.رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: شهدای خدمت از کلام حضرت سید الشهدا (ع) تأسی کرده و در مسیر سلامت جامعه قدم برداشته اند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دیدار کولیوند با خانواده شهدای اورژانس از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×