روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور

رئیس کل سازمان نظام پزشکی در در پیامی با عنوان "پیشاهنگان سلامت، پیش گامان درمان" به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور، نوشت: هنگامی که امیدها رو به افول و دیدگان همراه یک بیمار بدحال به راه دوخته شده تا فریادرسی فرا رسد، این تکنسین های مرکز فوریت های شهرند که به عنوان پیشاهنگ امید به زندگی بر بالین بیمار حاضر شده و با هر حرکت خود چراغی را در دل بیمار و همراهان روشن می سازند.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی در در پیامی با عنوان "پیشاهنگان سلامت، پیش گامان درمان" به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور، نوشت: هنگامی که امیدها رو به افول و دیدگان همراه یک بیمار بدحال به راه دوخته شده تا فریادرسی فرا رسد، این تکنسین های مرکز فوریت های شهرند که به عنوان پیشاهنگ امید به زندگی بر بالین بیمار حاضر شده و با هر حرکت خود چراغی را در دل بیمار و همراهان روشن می سازند. به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، متن پیام دکتر محمدرضا ظفرقندی به شرح زیر است:"روز فوریت های پزشکی و اورژانس، اصالتی به تاریخ طبابت، سلامت و حتی پیشگیری علم پزشکی دارد.هنگامی که امیدها رو به افول و دیدگان همراه یک بیمار بدحال به راه دوخته شده تا فریادرسی فرا رسد، این تکنسین های مرکز فوریت های شهرند که به عنوان پیشاهنگ امید به زندگی بر بالین بیمار حاضر شده و با هر حرکت خود چراغی را در دل بیمار و همراهان روشن می سازند. اینان چون سوارانی سپیدپوش در دل غبار خشمگین ناملایمات بیماری فرا می رسند و بدون هیچ چشمداشت، نویدبخش سلامتی و صحت برای بیمار و همراهان هستند.سخت ترین لحظات را این سواران بی منت تجربه می کنند تا لحظات بیمار سهل و آسان شود و شاید به جرات بگویم این یکی از دشوارترین ماموریت های کادر درمان در نظام سلامت جهانی است.من این روز پرشکوه را محضر همکارانم در مرکز فوریت های کشور این پیشاهنگان سلامت و پیشگامان سلامت تهنیت عرض کرده برای همه آنها در این روزگاران سخت مقابله با ویروس کرونا آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.محمدرضا ظفرقندی۲۶ شهریور ۱۳۹۹"انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس کشور از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×