روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • با هرگونه سهل انگاری در مورد حادثه خیابان طالقانی تبریز برخورد می‌شود
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "با هرگونه سهل انگاری در مورد حادثه خیابان طالقانی تبریز برخورد می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "با هرگونه سهل انگاری در مورد حادثه خیابان طالقانی تبریز برخورد می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

با هرگونه سهل انگاری در مورد حادثه خیابان طالقانی تبریز برخورد می‌شود

دادستان تبریز، با اشاره به جان باختن کودک 11 ساله در حادثه خیابان طالقانی تبریز، گفت: این موضوع به صورت جدی پیگیری شده و با هرگونه سهل انگاری قاطعانه برخورد خواهد شد.

ایسنا/آذربایجان شرقی دادستان تبریز، با اشاره به جان باختن کودک 11 ساله در حادثه خیابان طالقانی تبریز، گفت: این موضوع به صورت جدی پیگیری شده و با هرگونه سهل انگاری قاطعانه برخورد خواهد شد. بابک محبوب علیلو در واکنش به جان باختن کودک 11 ساله در حادثه خیابان طالقانی تبریز، ضمن تسلیت به خانواده این کودک، اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع حادثه دستورات لازم به نیروهای انتظامی برای حضور در محل و بررسی حادثه صادر شد.وی با بیان این که بنا بر دستورات صادره وضعیت کانال از حیث رعایت نکات ایمنی و حفاظتی مستندسازی شد، ادامه داد: با قاطعیت موضوع پیگیری شده و نتیجه بررسی ها متعاقبا اعلام خواهد شد.به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی، وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی موضوع با هرگونه سهل انگاری و قصور در این حادثه برخورد جدی خواهد شود.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " با هرگونه سهل انگاری در مورد حادثه خیابان طالقانی تبریز برخورد می‌شود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×