روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "لزوم نگاه صادراتی شرکت دخانیات گیلان به نیاز توتون بازار روسیه" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "لزوم نگاه صادراتی شرکت دخانیات گیلان به نیاز توتون بازار روسیه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

لزوم نگاه صادراتی شرکت دخانیات گیلان به نیاز توتون بازار روسیه

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: باید به نیاز کشور روسیه به توتون تمرکز کنیم و شرکت دخانیات گیلان نگاه صادراتی به محصولات خود داشته باشد.

ایسنا/گیلان مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور گفت: باید به نیاز کشور روسیه به توتون تمرکز کنیم و شرکت دخانیات گیلان نگاه صادراتی به محصولات خود داشته باشد. رضا مسرور در جلسه دخانیات گیلان که در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد:سالانه این صندوق ۵۰۰۰ میلیارد تومان حقوق پرداخت می کند که بخش اعظمی از این پول را باید از شرکت های تابعه تامین کنیم، پس شرکت ها تلاش کنند، حتما سودآور باشند.وی افزود: ورود شرکت دخانیات به بورس ضروری است و حتما جذابیت زیادی برای بازار سهام خواهد داشت.مسرور ادامه داد: برنامه ریزی شود تا قبل از پایان سال جاری حتما شرکت دخانیات وارد بازار بورس شود.وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین کارها در شرکت دخانیات مدیریت عالی است، زیرا مدیریت عادی فقط به درد شرایط عادی می خورد این در حالیست که هم اکنون ما در شرایط جنگ اقتصادی به سر می بریم، پس مدیران شرکت دخانیات باید جسارت و خلاقیت داشته باشند.مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که شرکت های دخانیات دارند کمبود نقدینگی است و این مشکل را می توان با تبدیل دارایی های غیرمولد به مولد حل کرد.وی گفت: با پولی که از تبدیل دارایی های مولد به دارایی های غیرمولد کسب می شود، می توان سرمایه در گردش شرکت ها را نیز تامین کرد.مسرور خاطرنشان کرد: شرکت دخانیات گیلان بزرگترین شرکت دخانیات کشور است، لازم است افزایش تولید طبق برنامه در این شرکت پیش برود و این کار شدنی است.وی افزود: پس از افزایش تولید، قیمت گذاری محصور محصولات شرکت های دخانیات کاری بسیار فنی است که باید از روی تحقیق انجام شود. مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با بیان اینکه باید نگاه صادراتی به کشورهای همسایه داشته باشیم، تصریح کرد: گیلان استانی همسایه با کشوری مانند روسیه است که سالانه ۵۰۰۰ دلار واردات توتون و سیگار دارد و ما از نیاز این کشور تاکنون هیچ استفاده ای نکرده ایم و توصیه دارم حتما به این امر توجه شود.در ادامه سیاوش امینی مدیرعامل شرکت دخانیات گیلان نیز گفت: این شرکت همواره فراز و نشیب های فراوانی را طی کرده است. در حال حاضر ۵ سالن دارد و از نظر تولید نیز روند رو به رشدی دارد.وی افزود: امسال علاوه بر غرب گیلان کشت توتون در رودبار نیز انجام شد و شاهد تولید ۲ تنی توتون در این شهرستان بودیم.امینی خاطرنشان کرد: این شرکت ۱۴ هزار متر مربع انبار دارد که ۵۰۰۰ مترمربع آن مسقف است و به لحاظ نیروی انسانی و قطعات ماشین آلات وضعیت بسیار بهتری نسبت به سال های گذشته دارد.وی گفت: حتی در دوران کرونا نیز در دو شیفت کار کردیم و حتی اضافه کار یک نیرو در این شرکت قطع نشد.امینی اظهار کرد: حمایت های تجهیزاتی و نقدینگی می تواند کمک کند تولید روزانه این شرکت بیش از پیش افزایش یابد. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " لزوم نگاه صادراتی شرکت دخانیات گیلان به نیاز توتون بازار روسیه از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×