روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد و امروز همچنان در اوج خطر است.

ایسنا/قزوین جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد و امروز همچنان در اوج خطر است. منوچهر حبیبی گفت: بی توجهی شهروندان به رعایت اصول بهداشتی در بازار، اماکن تجاری، تالارهای پذیرایی، نانوایی ها، مطب پزشکان و دفاتر خدماتی از عمده عوامل افزایش روند این ویروس در قزوین است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.حبیبی خاطرنشان کرد: هم اکنون ویروس کرونا درمان قطعی ندارد و تنها راه مقابله با آن استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.وی بیان کرد: با توجه به اوج خطر بودن قزوین به شهروندان تأکید کرد که در این شرایط ضمن پذیرش مسئولیت اجتماعی، بیشتر به فکر سلامتی خود باشند و از حضور در تجمعات و مراسم دارای ازدحام پرهیز کنند.بنابراعلام روابط عمومی استانداری قزوین، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مردم از مینی بوس ها برای حمل ونقل استفاده نکنند و ناوگان اتوبوس رانی هم باید از ۵۰ درصد ظرفیت خود استفاده کند. تاکسی ها هم نباید بیشتر از ۳ نفر مسافر سوار کنند و نوبت دهی مطب ها نیز باید به شکل تلفنی باشد.وی با اشاره به پیک بستری ها و مرگ ومیر ناشی از گسترش کرونا در چند روز اخیر، خاطرنشان کرد: اگر این آمار روند افزایشی داشته باشد براساس ارزیابی ها برای ادامه فعالیت صنوف پر خطر با دانشگاه علوم پزشکی تصمیم گیری خواهیم کرد.حبیبی گفت: از اصحاب رسانه استان درخواست داریم مثل اوایل شیوع این ویروس با تحلیل های خود پای کار بیایند و پویش «من ماسک می زنم» را برای مقابله با این ویروس جریان سازی کنند.وی اضافه کرد: هم اکنون استفاده مردم از فضای مجازی به واسطه کرونا دوسه برابر شده است و اگر این پویش تقویت شود نقش مؤثری در کنترل کرونا خواهد داشت.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×