روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "توزیع ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه در فارس" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "توزیع ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه در فارس" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

توزیع ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه در فارس

طی مراسمی با حضور مسئولان و نیکوکاران، توزیع بالغ بر ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه تامین شده از محل موقوفات فارس بین نیازمندان آغاز شد.

ایسنا/فارس طی مراسمی با حضور مسئولان و نیکوکاران، توزیع بالغ بر ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه تامین شده از محل موقوفات فارس بین نیازمندان آغاز شد. چهارشنبه ۲۶ شهریور و طی مراسمی با حضور استاندار، مدیرکل اوقاف و جمعی از مدیران استان فارس، توزیع ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه، از محل موقوفه صاحبدیوانی بین نیازمندان آغاز شد.استاندار فارس در این مراسم گفت: مراکز فرهنگی و مذهبی در ایام شیوع کروناویروس در زمینه کمک های مومنانه و تلاش برای قطع زنجیره انتقال این بیماری، پیشگام بوده اند.عنایت الله رحیمی با قدردانی از فعالیت های انجام شده در زمینه ی کمک مومنانه به نیازمندان، گفت: با همکاری جمعی می توان خدمات ارزنده ای به نیازمندان ارایه کرد؛ اگرچه تاکنون استان فارس در کشور برتر بوده است.وی با اشاره به اقدامات زود هنگام و موثر متولیان مراکز مذهبی و فرهنگی درپیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کمک های مومنانه افزود: با امر رهبر انقلاب و حمایت دولت فعالیت های ارزنده ای انجام شد.رحیمی ادامه داد: در راستای کمک های مؤمنانه ایام شیوع کرونا بیش از۲۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از اصناف آسیب دیده درنظر گرفته شده است.استاندار فارس همچنین با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان، خاطرنشان کرد: در استان فارس روزانه بیش از ۲ میلیارد تومان در بخش های بهداشت و درمان هزینه می شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " توزیع ۷۰۰۰ بسته کمک مومنانه در فارس از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×