روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • اپوزیسیون بلاروس به لوکاشنکو در صورت کناره‌گیری ضمانت امنیتی می‌دهد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اپوزیسیون بلاروس به لوکاشنکو در صورت کناره‌گیری ضمانت امنیتی می‌دهد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "اپوزیسیون بلاروس به لوکاشنکو در صورت کناره‌گیری ضمانت امنیتی می‌دهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اپوزیسیون بلاروس به لوکاشنکو در صورت کناره‌گیری ضمانت امنیتی می‌دهد

کاندیدای سابق ریاست جمهوری بلاروس گفته است، اپوزیسیون بلاروس در صورت کناره گیری مسالمت آمیز الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور در قدرت بلاروس، آماده است تا "ضمانت امنیتی" او را تأمین کند.

کاندیدای سابق ریاست جمهوری بلاروس گفته است، اپوزیسیون بلاروس در صورت کناره گیری مسالمت آمیز الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور در قدرت بلاروس، آماده است تا "ضمانت امنیتی" او را تأمین کند. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری"تاس"، سوتلانا تیخانوفسکایا در پاسخ به سؤال روزنامه نگاران مجله اوکراینی "لوی برگ" مبنی بر اینکه آیا در صورت "کنار رفتن مسالمت آمیز لوکاشنکو"، وی ضمانت امنیتی خواهد داشت یا خیر، گفت: این موضوع می تواند مورد بحث قرار گیرد. البته اگر او به طور مسالمت آمیز کنار رود، چنین امکانی و حتی اطمینانی هست. من به شخصه باید از جانب تمام مردم حرف بزنم، و در ارتباط با این موضوع نظر همه حساب آورده می شود.وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره ضمانت امنیتی لوکاشنکو اشاره کرد که رئیس جمهور حتی از ضمانت امنیتی "بیشتری" نیز برخوردار خواهد شد. با این وجود مشخص نکرد که منظورش از "ضمانت قابل توجه" چیست.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " اپوزیسیون بلاروس به لوکاشنکو در صورت کناره‌گیری ضمانت امنیتی می‌دهد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×