روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شناسایی ۳۵۰۶ بیمار کرونایی در زنجان" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شناسایی ۳۵۰۶ بیمار کرونایی در زنجان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شناسایی ۳۵۰۶ بیمار کرونایی در زنجان

طبق آمار موجود، استان زنجان امروز (۲۶ شهریورماه) با ۱۵ مورد مثبت و ۲ فوتی ناشی از بیماری کرونا، در وضعیت قرمز قرار دارد.

ایسنا/زنجان طبق آمار موجود، استان زنجان امروز (۲۶ شهریورماه) با ۱۵ مورد مثبت و ۲ فوتی ناشی از بیماری کرونا، در وضعیت قرمز قرار دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی زنجان، بر اساس آخرین اخبار در کشور، استان زنجان به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد که نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی و نیز استفاده از ماسک است.وضعیت مبتلایان ویروس کرونا در استان زنجان، امروز (۲۶ شهریورماه) ۱۵ مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا از لحاظ آزمایشگاهی به ثبت رسید که اکنون مجموع موارد مثبت بر اساس یافته های آزمایشگاهی ۳۵۰۶ مورد است.در حال حاضر ۳۳۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های زنجان بستری هستند که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران کرونایی بستری در استان به ۱۰ هزار و ۶۶۹ نفر رسیده است.متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار مبتلا به کرونا در این استان جان خود را از دست داده اند؛ همچنین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مجموع بیماران فوت شده به ۴۶۶ نفر رسیده است.قابل ذکر است، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان زنجان مجموع بیماران بهبود یافته مبتلا به کرونا نیز ۳۰۱۹ مورد گزارش شده است.به گفته معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان؛ علائم موجود نشان دهنده افزایش بیماری کرونا در همه شهرستان های استان زنجان بوده که این موضوع در شهرستان های ابهر، خرم دره، زنجان و سلطانیه کاملا مشهود است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شناسایی ۳۵۰۶ بیمار کرونایی در زنجان از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×