روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کتاب "نخل ‌های سربلند" چاپ و منتشر شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "کتاب "نخل ‌های سربلند" چاپ و منتشر شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کتاب "نخل ‌های سربلند" چاپ و منتشر شد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از چاپ کتاب «نخل های سربلند» تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» از رزمندگان دوران دفاع مقدس این استان خبر داد.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از چاپ کتاب «نخل های سربلند» تاریخ شفاهی سرهنگ «فریدون بهادری» از رزمندگان دوران دفاع مقدس این استان خبر داد. سرهنگ "امیرعباس آسمند" با اعلام این خبر افزود: سرهنگ بهادری از رزمندگان سرافراز دوران دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد است که از نخستین روزهای شروع جنگ تحمیلی، در خط مقدم نبرد حضور یافت.وی اظهار کرد: کتاب نخل های سربلند در ۱۸۴ صفحه به قلم "حمیدرضا صفائی نصرآباد" به رشته تحریر درآمده و با حمایت مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است.مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این کتاب خاطراتی شنیدنی از دوران دفاع مقدس توسط سرهنگ فریدون بهادری روایت شده است.به گزارش ایسنا، آسمند عنوان کرد: این کتاب ۳۱ شهریورماه امسال در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان استانی رونمایی خواهد شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " کتاب "نخل ‌های سربلند" چاپ و منتشر شد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×