روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان سال‌های قبل در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان سال‌های قبل در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان سال‌های قبل در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان سال‌های قبل در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال های قبل در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند خبر داد.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد از بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویانی که طی سال های قبل در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده و برای ادامه تحصیل مراجعه نکرده اند خبر داد. "سجاد سجادی" افزود: با توجه به تقاضای بسیار دانشجویان برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان عدم مراجعه با بخشودگی بدهی و سنوات فراهم شد. وی با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است، عنوان کرد: دانشجویان عدم مراجعه که تقاضای ادامه تحصیل را دارند حداکثر تا ۳۰ دی ماه ۹۹ باید درخواست خود را به آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ارائه دهند.رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طبق این مجوز، برای ترم های عدم مراجعه دانشجویان، مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول تحصیلی سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ قابل اجراست.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، سجادی تصریح کرد: دانشجویان توجه داشته باشند که امکان ارائه درخواست بعد از تاریخ مذکور وجود نخواهد داشت و دانشجویانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام می کنند از تمامی تسهیلات ویژه دانشجویان جدید بهره مند می شوند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بخشودگی بدهی و سنوات تحصیل دانشجویان سال‌های قبل در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×