روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی از ۴۴ عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "رونمایی از ۴۴ عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رونمایی از ۴۴ عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیشکسوتان جهاد و شهادت این استان تجلیل خواهند شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیشکسوتان جهاد و شهادت این استان تجلیل خواهند شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ امیرعباس آسمند با اشاره به تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و دفاع مقدس ۳۱ شهریورماه برگزار می شود. ما در هفته دفاع مقدس از ۵۰۰ رزمنده در یاسوج، ۳۰۰ نفر در گچساران و در بقیه شهرستان ها از ۱۵۰ رزمنده تجلیل خواهیم کرد.وی افزود: در شهر یاسوج در برنامه ویدئو کنفرانسی در محضر رهبر معظم انقلاب از فرمایشات ایشان بهره مند خواهیم شد.مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قبل از آغاز این برنامه نمایشگاهی افتتاح و از چند کتاب تاریخ شفاهی رونمایی خواهد شد. همچنین تا پایان سال، ۴۴ عنوان کتاب آماده چاپ خواهد شد. این کتاب ها در حوزه خاطرات، نمایشنامه، شعر و زندگینامه است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " رونمایی از ۴۴ عنوان کتاب دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×