روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فوت ۶ بیمار کرونایی در استان اردبیل" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "فوت ۶ بیمار کرونایی در استان اردبیل" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فوت ۶ بیمار کرونایی در استان اردبیل

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در شبانه روز گذشته ۶ بیمار کرونایی در استان اردبیل فوت و ۱۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.

ایسنا/اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در شبانه روز گذشته ۶ بیمار کرونایی در استان اردبیل فوت و ۱۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند. شهرام حبیب زاده 26 شهریور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از این تعداد ۶ نفر در اردبیل، ۲ نفر در پارس آباد، ۷ نفر در مشگین شهر، ۲ نفر در گرمی و ۱ نفر در خلخال بستری و خوشبختانه ۲۳ بیمار با بهبودی نسبی مرخص شده اند.سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه داد: در حال حاضر تعداد ۲۱۴ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۵۸ بیمار در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.حبیب زاده افزود: از هم استانی ها درخواست می کنیم تا همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک را جدی گرفته و در اولویت قرار دهند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " فوت ۶ بیمار کرونایی در استان اردبیل از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×