روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بیمارستان ارتش در اهواز همچنان آماده پذیرش بیماران کرونا است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بیمارستان ارتش در اهواز همچنان آماده پذیرش بیماران کرونا است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بیمارستان ارتش در اهواز همچنان آماده پذیرش بیماران کرونا است

رئیس بیمارستان شهید منفرد نیاکی اهواز با اشاره به تخلیه این بیمارستان از بیماران مبتلا به کرونا گفت: در حال حاضر بیمارستان به روال عادی فعالیت می کند اما در صورت نیاز، مجددا آمادگی پذیرش بیماران مبتلا به کرونا را داریم.

ایسنا/خوزستان رئیس بیمارستان شهید منفرد نیاکی اهواز با اشاره به تخلیه این بیمارستان از بیماران مبتلا به کرونا گفت: در حال حاضر بیمارستان به روال عادی فعالیت می کند اما در صورت نیاز، مجددا آمادگی پذیرش بیماران مبتلا به کرونا را داریم. دکتر سینا امینی زاده اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا، به حالت آماده باش درآمدیم و با راه اندازی مرکز پایش بیماران تنفسی، بیش از دو هزار نفر از همشهریان را مورد پایش قرار دادیم. از اردیبهشت ماه، با پیک بیماری در خوزستان بیمارستان شهید منفرد نیاکی تخلیه و پذیرش بیماران مبتلا به کرونا آغاز شد.به گزارش ایسنا، وی افزود: تا سه روز پیش، پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید منفرد نیاکی انجام می شد اما پس از آن بیمارستان از بیماران مبتلا به کرونا تخلیه شد.امینی زاده بیان کرد: ارتش هیچ وقت خودش را جدای از مردم ندانسته و در تمام شرایط به کمک مردم آمده است. با شیوع کرونا هم سعی کرد از تمام توان خود استفاده کند و همچنان تا جایی که مورد نیاز باشد و توان داشته باشد، پای کار خواهد بود.رئیس بیمارستان شهید منفرد نیاکی اهواز ادامه داد: در حال حاضر بیمارستان شهید منفرد نیاکی با چهار بخش، یک بخش ICU و یک درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی به روال عادی فعالیت می کند اما در صورت نیاز، مجددا آمادگی پذیرش بیماران مبتلا به کرونا را داریم.امینی زاده گفت: هر بحرانی از هر مرجعی در کشور اطلاع رسانی شود، ارتش فارغ از سلسله مراتب اداری و به صورت اتوماتیک برای مواجهه با بحران، دستورات را صادر می کند.وی بیان کرد: در سطح خوزستان، توانستیم تمام یگان ها و پادگان ها را در مقابل بیماری کرونا امن نگه داریم؛ مراکز پایش در ورودی تمام یگان ها ایجاد شد تا مورد آلوده، وارد پادگان نشود به همین دلیل، مواردی از ابتلا به کرونا نداشته ایم یا بسیار اندک بوده اند.رئیس بیمارستان شهید منفرد نیاکی اهواز افزود: ارتش خودکفا است و تلاش می کند همه امکانات را در حد توان فراهم کند. سیستم بهداشت و درمان ارتش تمام امکانات مورد نیاز را به صورت ۲۴ ساعته در اختیار مقابله با کرونا قرار داد. کم و کسری هایی وجود داشت اما سریعا برای تامین امکانات موردنیاز از تمام بیمارستان های نظامی کشور به ما کمک شد.وی بیان کرد: در حال حاضر دو متخصص ارتوپدی در این بیمارستان داریم و آماده پذیرش بیماران ترومایی هستیم. جراحی های غیرانتخایی در بیمارستان های پاک قابل انجام است و شرایط بیمارستان به گونه ای است که بابت حضور بیمار در بیمارستان نگرانی وجود ندارد.امینی زاده که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، افزود: بیمارستان شهید منفرد نیاکی با بیمه تأمین اجتماعی و بیمه سلامت قرارداد دارد و امکان ارائه خدمات درمانی به تمام همشهریان وجود دارد.وی در خصوص اطمینان از عدم ابتلای پرسنل درمانی به ویژه افرادی که جراحی ها را انجام می دهند، اظهار کرد: در هر بیمارستانی کمیته هایی وجود دارد که یکی از آنها کمیته پایش پرسنل است و از تمام پرسنلی که علائم مشکوکی داشته باشند نمونه گیری انجام و نتایج رصد می شود. در صورت ابتلا، فرد بیمار به استراحت اجباری می رود و پس از بهبود به کار خود برمی گردد. آن دسته از پرسنل ما که علامت داشتند، همه تحت پایش قرار گرفتند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بیمارستان ارتش در اهواز همچنان آماده پذیرش بیماران کرونا است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×