روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • چند راهکار بهداشتی برای پیشگیری از ابتلای "راننده تاکسی‌ها" به کرونا
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "چند راهکار بهداشتی برای پیشگیری از ابتلای "راننده تاکسی‌ها" به کرونا" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "چند راهکار بهداشتی برای پیشگیری از ابتلای "راننده تاکسی‌ها" به کرونا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

چند راهکار بهداشتی برای پیشگیری از ابتلای "راننده تاکسی‌ها" به کرونا

رانندگان تاکسی یکی از مشاغلی هستند که هر روز با تعداد زیادی از شهروندان تماس دارند و یکی از گروه های در معرض خطر از نظر ابتلا به کرونا محسوب می شوند، اما با رعایت چند راهکار بهداشتی می توانند از ابتلا به کرونا پیشگیری کنند.

رانندگان تاکسی یکی از مشاغلی هستند که هر روز با تعداد زیادی از شهروندان تماس دارند و یکی از گروه های در معرض خطر از نظر ابتلا به کرونا محسوب می شوند، اما با رعایت چند راهکار بهداشتی می توانند از ابتلا به کرونا پیشگیری کنند. به گزارش ایسنا، انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ایرانیان توصیه هایی را برای پیشگیری از ابتلای راننده تاکسی ها به کرونا ارائه داده است که در ادامه می آید: - رانندگان تاکسی در صورت داشتن تب و سرفه مطلقا سر کار نروند.- در صورت امکان از دستکش لاتکس استفاده کنید.- هرگز صورت خود و به خصوص چشم ها، بینی و دهان تان را لمس نکنید.- از مواد ضدعفونی کننده و الکل ۷۰ درصد برای ضدعفونی کردن سطوح مختلف تاکسی استفاده کنید و این مواد را در اختیار مسافرین نیز قرار دهید.- تمام سطوح پرتماس تاکس را هر روز با الکل ۷۰ درصد ضد عفونی کنید. - از ماسک استفاده کنید؛ به ویژه در صورت داشتن عطسه و سرفه.- تا حد امکان از گرفتن اسکناس و سکه و تحویل آن به مشتری خوداری کنید.- دست های خود را مکررا بشویید یا ضدعفونی کنید.- دستگیره های درب تاکسی را مکررا با الکل ۷۰ درصد و بالاتر ضدعفونی کنید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " چند راهکار بهداشتی برای پیشگیری از ابتلای "راننده تاکسی‌ها" به کرونا از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×