روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • در صورت اجرای قانون جدید امنیت ملی چین در قوانین مهاجرت بازنگری خواهیم کرد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "در صورت اجرای قانون جدید امنیت ملی چین در قوانین مهاجرت بازنگری خواهیم کرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "در صورت اجرای قانون جدید امنیت ملی چین در قوانین مهاجرت بازنگری خواهیم کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

در صورت اجرای قانون جدید امنیت ملی چین در قوانین مهاجرت بازنگری خواهیم کرد

نخست وزیر انگلیس از امکان بازنگری و تغییر قوانین و مقررات مهاجرتی میان انگلیس و چین پس از تصویب قانون جدید امنیت ملی در هنگ کنگ خبر داد.

نخست وزیر انگلیس از امکان بازنگری و تغییر قوانین و مقررات مهاجرتی میان انگلیس و چین پس از تصویب قانون جدید امنیت ملی در هنگ کنگ خبر داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد در صورت تصویب و اجرا شدن قانون جدید امنیت ملی چین در هنگ کنگ، قوانین و مقررات مهاجرتی با این کشور را بازنگری کرده و تغییر خواهد داد.بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس امروز (چهارشنبه) در بیانیه ای اظهار کرد که دولت انگلیس آمادگی دارد تا قوانین و مقررات مهاجرتی خود با کشور چین را پس از تصویب و اجرایی شدن قانون جدید امنیت ملی در هنگ کنگ بازنگری کرده و تغییراتی در آن به وجود آورد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " در صورت اجرای قانون جدید امنیت ملی چین در قوانین مهاجرت بازنگری خواهیم کرد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×