روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "برای سیزده بدر به باغ ها و تفرجگاه های غرب تهران نروید" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "برای سیزده بدر به باغ ها و تفرجگاه های غرب تهران نروید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

برای سیزده بدر به باغ ها و تفرجگاه های غرب تهران نروید

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از شهروندان خواست که به هیچ عنوان برای سیزده بدر به باغ ها و تفرجگاه های واقع در این محدوده مراجعه نکنند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از شهروندان خواست که به هیچ عنوان برای سیزده بدر به باغ ها و تفرجگاه های واقع در این محدوده مراجعه نکنند. سردار محسن خانچرلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به فرا رسیدن روز طبیعت و همزمانی با شیوع کرونا در کشور گفت: امسال نوروز متفاوتی را پشت سر گذاشتیم و از این رو سیزده بدر امسال هم بسیار متفاوت از سال های قبل است و به هیچ عنوان نباید از خانه خارج شد.وی با اشاره به وضعیت آب و هوا و محیط طبیعی غرب استان تهران و منطقه دشت شهریار اظهارکرد: همه ساله یکی از مناطق شلوغ و پرتردد در روز سیزده بدر مراتع و باغات واقع در شهریار، باغستان و ... است و تعداد زیادی از هموطنان از شهرهای دیگر از جمله تهران به این منطقه آمده و سیزده بدر را سپری می کنند، اما شهروندان باید بدانند که امسال حضور در این مناطق ممنوع است و پلیس اجازه ورود به آن را نخواهد داد.خانچرلی با بیان اینکه شهروندان نباید به این مناطق مراجعه کنند، تصریح کرد: این امر با هدف حفظ سلامتی شهروندان است و علاوه بر باغات حضور در بوستان ها و تفرجگاه ها و پارک ها نیز ممنوع است و در همین راستا از بامداد روز چهارشنبه سیزدهم فروردین ۹۹، ماموران پلیس با استقرار و نیز گشت زنی در این محدوده ها از هرگونه پارک و توقف وسایل نقلیه و نیز اتراق در فضای سبز و باغات جلوگیری خواهندکرد.فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با بیان اینکه خودروهایی که در این مناطق توقف کرده باشند، توقیف شده و 500هزار تومان نیز جریمه خواهند شد، گفت: هدف از این سخت گیری ها حفاظت از جان و سلامتی جامعه و شهروندان است.وی با بیان اینکه استقرار پلیس در این فضاها تا پایان شب ادامه خواهد داشت، گفت: در صورت مشاهده مواردی نظیر اجاره باغ برای سیزده بدر و ... نیز پلیس هم با فرد خاطی برخورد خواهد کرد و هم با افرادی که اقدام به اجاره چنین فضاهایی کرده باشند، برخورد می کند، البته تا کنون چنین موردی نبوده است.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " برای سیزده بدر به باغ ها و تفرجگاه های غرب تهران نروید از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×