روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • ویدئو / از کمک کامپیوتر به مقابله با کرونا تا پیوند قلبِ از تپش افتاده
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ویدئو / از کمک کامپیوتر به مقابله با کرونا تا پیوند قلبِ از تپش افتاده" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "ویدئو / از کمک کامپیوتر به مقابله با کرونا تا پیوند قلبِ از تپش افتاده" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ویدئو / از کمک کامپیوتر به مقابله با کرونا تا پیوند قلبِ از تپش افتاده

در این شماره از بستۀ اخبار علم و فناوری ایسنا، چند خبر تازه از دنیای علم و فناوری در روزهای اخیر را مرور می کنیم؛ از کمک ابررایانه ها و ربات ها برای جنگ با ویروس کرونا تا اخباری دربارۀ امکان پیوند قلب و ریۀ بیماران دچار ایست قلبی و همچنین آموزش خلبانی، تنها در ۳۰ دقیقه. با ما همراه باشید.

در این شماره از بستۀ اخبار علم و فناوری ایسنا، چند خبر تازه از دنیای علم و فناوری در روزهای اخیر را مرور می کنیم؛ از کمک ابررایانه ها و ربات ها برای جنگ با ویروس کرونا تا اخباری دربارۀ امکان پیوند قلب و ریۀ بیماران دچار ایست قلبی و همچنین آموزش خلبانی، تنها در ۳۰ دقیقه. با ما همراه باشید. دریافت 51 MBمترجم: محمدرضا قاسمی / تدوینگر و گوینده: آرام توکلی

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " ویدئو / از کمک کامپیوتر به مقابله با کرونا تا پیوند قلبِ از تپش افتاده از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×