روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ازسرگیری فعالیت فرودگاه حلب و انجام اولین پرواز از چهارشنبه" در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ازسرگیری فعالیت فرودگاه حلب و انجام اولین پرواز از چهارشنبه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ازسرگیری فعالیت فرودگاه حلب و انجام اولین پرواز از چهارشنبه

وزیر حمل و نقل سوریه از سرگیری فعالیت فرودگاه بین المللی حلب را اعلام کرد و گفت، روز چهارشنبه اولین پرواز از دمشق به حلب انجام خواهد شد.

وزیر حمل و نقل سوریه از سرگیری فعالیت فرودگاه بین المللی حلب را اعلام کرد و گفت، روز چهارشنبه اولین پرواز از دمشق به حلب انجام خواهد شد. به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از علی حمود، وزیر حمل و نقل این کشور اعلام کرد، پروازها به قاهره و دمشق ظرف روزهای آینده برنامه ریزی خواهند شد.مهندس باسم منصور، مدیر شرکت هواپیمایی سوریه نیز به سانا گفت، به لطف فداکاری های ارتش سوریه و تامین امنیت اطراف فروگاه حلب و تامین امنیت کامل اطراف شهر امکان فرود و برخاستن هواپیماها در فرودگاه بین المللی حلب به طور کامل فراهم شده است.وی خاطرنشان کرد: به رغم حملات و تجاوزات گروه های تروریستی در طول دوره جنگ علیه تروریسم فرودگاه تحت محافظت قرار داشت و برای انجام پروازها آماده نگه داشته شده بود. منصور ادامه داد: کادر خدمت رسانی آماده بازگشت به خدمت هستند و از سرگیری پروازها به منزله بازگشت قدرتمند صنعت و تجارت و آغاز فعالیت چرخه اقتصاد به عنوان نقطه استراتژیک مهم در عرصه کار و اقتصاد کشور است.مهندس محمد المصری، مدیر فرودگاه حلب نیز در اظهاراتی مشابه با تاکید بر آمادگی کامل فرودگاه برای پذیرش تمام پروازها خاطرنشان کرد، کارگاه های محافظت از فرودگاه اصلاح و تعمیر کل خدمات فنی و زیرسازی داخل و خارج فرودگاه را به اتمام رسانده اند و فرودگاه آماده فعالیت است. همچنین تدابیر بازرسی سرنشینان داخلی و خارجی پروازهای فرودگاه و تامین امنیت آمبولانس ها و خودروهای امداد رسان و اطفای حریق و تفتیش چمدان ها و سامانه اعلانات و اطلاع رسانی آماده شروع به کار هستند.فرودگاه بین المللی حلب از سال ۲۰۱۱ چند ماه پس از آغاز جنگ داخلی در سوریه تعطیل شد.اعلام ازسرگیری فعالیت فرودگاه حلب بعد از تاکید ارتش سوریه درباره سیطره بر ده ها روستا و شهرک در حومه غربی و شمال غربی حلب صورت گرفت.ارتش در عین حال گفته است، به پیشروی میدانی خود ادامه خواهد داد.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ازسرگیری فعالیت فرودگاه حلب و انجام اولین پرواز از چهارشنبه از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×