روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پیام انصارالله به عربستان و امارات در پی هدف قرار دادن فرودگاه أبها" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "پیام انصارالله به عربستان و امارات در پی هدف قرار دادن فرودگاه أبها" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیام انصارالله به عربستان و امارات در پی هدف قرار دادن فرودگاه أبها

انصارالله یمن تأکید کرد که تداوم محاصره این کشور توسط ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان و امارات، فرودگاه های آنها را در تیررس نیروهای یمنی قرار می دهد.

انصارالله یمن تأکید کرد که تداوم محاصره این کشور توسط ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان و امارات، فرودگاه های آنها را در تیررس نیروهای یمنی قرار می دهد.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محمد عبدالسلام، سخنگو و رئیس هیئت مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن پس از هدف قرار دادن فرودگاه أبهای عربستان در پیامی برای مقامات ریاض و ابوظبی تأکید کرد که تداوم محاصره یمن توسط ائتلاف متجاوز عربی فرودگاه های آنها را در تیررس نیروهای یمن قرار می دهد.وی افزود: بسته بودن فرودگاه صنعا برای پنجمین سال متوالی و رد حل و فصل سیاسی و گزینه مسالمت آمیز این موضوع را ضروری می کند که ملت یمن از خودشان دفاع کنند.عبدالسلام خاطرنشان کرد: باید به کشورهای متجاوز فهماند که فرودگاه هایشان در تیررس اهداف ما قرار دارند و بستن و تخریب کامل آنها نزدیکترین راه برای از بین بردن محاصره فرودگاه صنعا است.شبکه المسیره اعلام کرد، صبح امروز (چهارشنبه) گروه انصارالله حمله ای با موشک بالستیک به فرودگاه أبها در جنوب عربستان انجام داده است. یگان موشکی همچنین سه موشک به تجمعات ائتلاف سعودی در جبهه عسیر شلیک کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " پیام انصارالله به عربستان و امارات در پی هدف قرار دادن فرودگاه أبها از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×