روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • بهادری: معلوم نیست قطع وسیع درختان در آذربایجان توسط کدام مافیا انجام می‌شود
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بهادری: معلوم نیست قطع وسیع درختان در آذربایجان توسط کدام مافیا انجام می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "بهادری: معلوم نیست قطع وسیع درختان در آذربایجان توسط کدام مافیا انجام می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بهادری: معلوم نیست قطع وسیع درختان در آذربایجان توسط کدام مافیا انجام می‌شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: اگر کمک های مردمی و کمک های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار می داشت. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: اگر کمک های مردمی و کمک های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار می داشت. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.به گزارش ایسنا، سیدهادی بهادری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) در تذکری شفاهی به رییس جمهور، گفت: برنامه های معیشتی جنابعالی و کابینه شما پاسخگو نیست. نظام تولید و توزیع و نظام واردات و صادرات اشکالات جدی دارد. یک روز سیب زمینی و یک روز پیاز گران می شود و قوانین واردات و صادرات کالا هر روز تغییر می کند و هیچ ثباتی در این زمینه ها وجود ندارد.عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکر به وزیر کشور، گفت: بارندگی ها نشان داد جنابعالی هیچ توجهی به مدیریت بحران در کشور نداشتید و مقوله مدیریت بحران در وزارت کشور در حاشیه قرار دارد. اگر کمک های مردمی و کمک های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار دارد. منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند.وی ادامه داد: قطع وسیع درختان در آذربایجان در حال انجام است و معلوم نیست این کار توسط کدام مافیا و با چه اهدافی انجام می شود.نماینده مردم ارومیه در مجلس به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی، تذکر داد: دریاچه ارومیه هنوز احیا نشده است. به غلط اطلاعات نادرست به مردم ندهید. به دلیل بارندگی ها سطح تراز آب بالا آمده و برای احیای دریاچه آب باید سطح آب دریاچه سه متر بالا بیاید. باید پروژه های ستاد احیا با سرعت بیشتری ادامه یابد.بهادری به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد: برای دریافت رای اعتماد از مجلس به ما قول دادید اصل ۱۵ قانون اساسی و آموزش زبان مادری در مدارس کشور را اجرا کنید با وجودی که کتاب های مربوطه چاپ شده است اما این قول شما هنوز اجرایی نشده است. از شما می خواهم در سال تحصیلی جدید این مهم را در دستورکار قرار دهید.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " بهادری: معلوم نیست قطع وسیع درختان در آذربایجان توسط کدام مافیا انجام می‌شود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون