روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کاهش ۸۰۰ هزار تنی تولید گندم در خوزستان در اثر سیل" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "کاهش ۸۰۰ هزار تنی تولید گندم در خوزستان در اثر سیل" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کاهش ۸۰۰ هزار تنی تولید گندم در خوزستان در اثر سیل

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در کمتر از ۴۸ ساعت وجه گندم و کلزای خریداری شده از کشاورزان پرداخت می شود.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در کمتر از ۴۸ ساعت وجه گندم و کلزای خریداری شده از کشاورزان پرداخت می شود.به گزارش ایسنا، محمد قاسمی نژاد از آغاز پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان استان خبرداد و اظهار کرد: تاکنون ۲۰ هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان های باوی، هندیجان، رامشیر و امیدیه خریداری شده است.وی افزود: به مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها اعلام کرده ایم اسامی کشاورزانی را که گندم از آن ها خریداری می شود در اسرع وقت تحویل دهند تا وجه گندم و کلزای آن ها کمتر از ۴۸ ساعت پرداخت شود.قاسمی نژاد ادامه داد: طبق برآوردی که صورت گرفته تولید ۲ میلیون تن گندم در سال زراعی ۹۸-۹۷ برای استان پیش بینی شد ولی با وجود سیلاب اخیر ۱۷۰ هزار هکتار از مزارع زیر آب رفت و پیش بینی ها حاکی از تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " کاهش ۸۰۰ هزار تنی تولید گندم در خوزستان در اثر سیل از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون