روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پامپئو: ممکن است سومین نشست ترامپ-اون امسال برگزار شود" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "پامپئو: ممکن است سومین نشست ترامپ-اون امسال برگزار شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پامپئو: ممکن است سومین نشست ترامپ-اون امسال برگزار شود

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، مایک پامپئو احتمال برگزاری سومین نشست میان رهبران آمریکا و کره شمالی در سال جاری میلادی را رد نمی کند.

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، مایک پامپئو احتمال برگزاری سومین نشست میان رهبران آمریکا و کره شمالی در سال جاری میلادی را رد نمی کند.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در پاسخ به این سوال که آیا به زودی سومین نشست میان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برگزار خواهد شد، گفت: ترامپ مصمم به پیشبرد مساله به صورت دیپلماتیک است.پامپئو افزود: این نتیجه ای است که ما به دنبال آن هستیم؛ رئیس کیم ژوئن سال گذشته در سنگاپور وعده ای داد. او به خلع سلاح هسته ای متعهد شد. او بارها در دیدار با من هم این تعهد را داده است. ما به صورت جمعی نیاز داریم که ببینیم این نتیجه حاصل می شود.وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد: ما کار می کنیم، تیم های ما با کره شمالی در چارچوب پیشبرد مساله کار می کنند تا به این هدف برسیم. او گفته است که می خواهد تا پایان امسال به آن برسد. من علاقمند هستم که این زودتر حاصل شود. بعید نیست سومین نشست این رهبران امسال برگزار شود.ترامپ و کیم دومین بار ۲۷ و ۲۸ فوریه در هانوی ویتنام دیدار کردند اما این نشست هیچ توافق جامعی را در پی نداشت.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " پامپئو: ممکن است سومین نشست ترامپ-اون امسال برگزار شود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون