روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ترامپ: هرگز نمی‌توان مدعی پیروزی بر داعش شد" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ترامپ: هرگز نمی‌توان مدعی پیروزی بر داعش شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ترامپ: هرگز نمی‌توان مدعی پیروزی بر داعش شد

ترامپ ضمن تحسین نیروهای آمریکایی و ائتلاف تحت رهبری آن برای بازپس گیری مناطق تحت کنترل داعش اظهار کرد، "هرگز نمی توان ادعای پیروزی کرد" زیرا یک حرکت تهاجمی "می تواند یک ساختمان را منفجر و این ادعا را تضعیف کند".

ترامپ ضمن تحسین نیروهای آمریکایی و ائتلاف تحت رهبری آن برای بازپس گیری مناطق تحت کنترل داعش اظهار کرد، "هرگز نمی توان ادعای پیروزی کرد" زیرا یک حرکت تهاجمی "می تواند یک ساختمان را منفجر و این ادعا را تضعیف کند".به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به اقدامات نیروهای آمریکایی و ائتلاف تحت رهبری کشورش علیه داعش در سوریه و عراق گفت: ما ۱۰۰ درصد مناطق تحت کنترل داعش را پس گرفته ایم.رئیس جمهوری آمریکا که پیش از این ادعا کرده بود داعش را شکست داده در بیاناتش خاطرنشان کرد: وقتی دو سال و نیم پیش کار ریاست جمهوری خود را آغاز کردم، به نقشه نگاه می کردید و داعش همه جا بود اما هرگز نگویید پیروز شده اید زیرا با دو حرکت تهاجمی یک مغازه منفجر می شود و مردم می میرند و دوباره جای دیگری منفجر می کنند و باز تعدادی کشته می شوند. آن ها دیوانه و غیرقابل پیش بینی هستند. آن ها افراد بدی هستند و مطمئن باشید نابودی آنان در کوتاه ترین زمان ممکن رخ خواهد داد اما هرگز نمی توانید ادعای پیروزی کنید زیرا همیشه کسی جایی وجود دارد که می خواهد یک کار احمقانه انجام دهد.به گزارش روزنامه دیلی میل، او در ادامه افزود: ما ۱۰۰ درصد مناطقی را که تحت کنترل داعش بود در مدت کوتاهی پس گرفته ایم اما همیشه کسانی هستند که می خواهند کاری انجام دهند (و این موقعیت را به خطر بیندازند). بنابراین نمی خواهیم در شرایطی قرار بگیریم که بگوییم ۱۰۰ درصد مناطق را در دست داریم چون کسی هست که از سوی یک آدم دیوانه کشته شود.او در این سخنان که در جمع مردم مینه سوتا بیان شد، گفت: من به شما می گویم که ۱۰۰۰ درصد با شما هستم. نه ۱۰۰ درصد بلکه ۱۰۰۰ درصد.ترامپ پیش از این چندین بار ادعا کرده بود که داعش شکست خورده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ترامپ: هرگز نمی‌توان مدعی پیروزی بر داعش شد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون

× ×