روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "درس «مجلس‌داری» رییس پارلمان انگلیس به پلوسی!" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "درس «مجلس‌داری» رییس پارلمان انگلیس به پلوسی!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

درس «مجلس‌داری» رییس پارلمان انگلیس به پلوسی!

رییس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که توصیه هایی را از رییس مجلس عوام انگلیس درباره این که چطور «OOORRRDDEERR» (نظم) بگوید، فراگرفته است.

رییس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که توصیه هایی را از رییس مجلس عوام انگلیس درباره این که چطور «OOORRRDDEERR» (نظم) بگوید، فراگرفته است.به گزارش ایسنا، جلساتی که در مجلس عوام انگلیس برای بررسی موضوعات حساس و پرتنش برگزار می شود، معمولاً با جنجال و هیاهو همراه است. در این بین، جلساتی که در پارلمان انگلیس برای بررسی بریگزیت برگزار شده، اتفاقات جالبی را رقم زده که از آن جمله می توان به صحنه هایی اشاره کرد که در آن جان برکا، رییس مجلس عوام انگلیس می کوشد با گفتن واژه «order» (نظم) قانون گذاران را به رعایت نظم جلسه دعوت کند.مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4نحوه ادای این کلمه توسط برکا که پیش تر مورد توجه رسانه ها وکاربران شبکه های قرار گرفته بود، حالا توجه نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا را هم به خود جلب کرده است.پلوسی در یک سخنرانی در مدرسه اقتصاد لندن از دیدارش با برکا خبر داد و گفت که در دیدار با رییس مجلس عوام انگلیس، از او نحوه ادای واژه «order» را یاد گرفته است!انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " درس «مجلس‌داری» رییس پارلمان انگلیس به پلوسی! از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون