روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "زلمای خلیلزاد: آمریکا عامل جنگ افغانستان نبود" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "زلمای خلیلزاد: آمریکا عامل جنگ افغانستان نبود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

زلمای خلیلزاد: آمریکا عامل جنگ افغانستان نبود

نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان حساب توییتری با عنوان "آمریکا برای صلح افغانستان" - [email protected] - را تأیید کرد.

نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان حساب توییتری با عنوان "آمریکا برای صلح افغانستان" - [email protected] - را تأیید کرد.به گزارش ایسنا، زلمای خلیل زاد، نماینده ویژه آمریکا در توییتی نوشت: ما این جنگ را بر این کشور تحمیل نکردیم و عامل این جنگ نبودیم. افغانستان برای چندین دهه است که در جنگ است و اغلب این جنگ داخلی بوده است. ده ها هزار غیرنظامی بی گناه کشته شده اند اما به جای یک فصل دیگری از نبرد، افغان ها به دنبال یک راه جدید رو به جلو هستند.وی در ادامه نوشت: آمریکا به این دلیل وارد مذاکرات شده که جنگ دیگر جوابگو نیست. در جریان گفت وگوها، پیشنهادهایی برای کاهش تنش و درگیری ها دادم اما طالبان با امتناع از پذیرش این پیشنهاد، این جنگ را طولانی کرده اند. به مردم افغانستان اجازه دهید تا قضاوت کنند ایا اظهارات طالبان باعث ترغیب خشونت بیشتر می شود یا خیر.نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان همچنین در ادامه توییت خود آورده است: مردم افغان مستحق و خواهان یک آتش بس کامل و جامع و مذاکراتی هستند که به صلحی دائم بینجامد. آمریکا با آنهاست.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " زلمای خلیلزاد: آمریکا عامل جنگ افغانستان نبود از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون