روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ساخت حدود 6000 واحد در بستر رودخانه‌های کرمانشاه" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ساخت حدود 6000 واحد در بستر رودخانه‌های کرمانشاه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ساخت حدود 6000 واحد در بستر رودخانه‌های کرمانشاه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به ساخت حدود شش هزار واحد مسکونی و تجاری در بستررودخانه ها در سطح استان، گفت: شهرداریها باید از ساخت و ساز در بستر رودخانه ها بطور ویژه جلوگیری کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به ساخت حدود شش هزار واحد مسکونی و تجاری در بستررودخانه ها در سطح استان، گفت: شهرداریها باید از ساخت و ساز در بستر رودخانه ها بطور ویژه جلوگیری کنند.به گزارش ایسنا، مهرداد سالاری با اشاره به گذر بخشی از مسیر رودخانه ها از داخل محدوده شهرهای استان، اظهار کرد: ۵۸۱۵ واحد دربستر رودخانه ها به صورت غیرقانونی ساخته شده که از این تعداد ۱۲۷۲و احد تجاری است.وی گفت: ساخت و سازها در حریم رودخانه ها ناشی از عدم کنترل و نظارت شهرداری ها برساخت وسازهای غیرمجاز بوده که باید جهت کنترل لازم بوسیله علائم ثابت فیزیکی نسبت به جداسازی حریم رودخانه ها اقدام شود.معاون استانداری کرمانشاه اظهار کرد: شهرداری ها باید به شدت برساخت وسازها نظارت وکنترل لازم را داشته باشند. همچنین برای واحدهایی که در حریم رودخانه ها قرار دارند باید فکری بکنیم.سالاری افزود: باتوجه به آبگیری و سیل اخیر مقرر شد بستر سیلابی و حریم محدوده شهرها و روستاها مجدداً تعیین و به شهرداری ها ابلاغ شود.وی عنوان کرد: شهرداری ها باید باهماهنگی شرکت آب منطقه ای نسبت به تهیه نقشه های همتراز رودخانه در داخل شهرها اقدام کنندد تا در زمان بارندگی با بالا آمدن آب رودخانه ها، مناطق پر خطر در هرسطح به صورت ستادی مشخص گردد و برنامه ریزی های امداد و یا تخلیه در زمان بروز حادثه انجام پذیرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ساخت حدود 6000 واحد در بستر رودخانه‌های کرمانشاه از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون