روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سازمان ملل: یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "سازمان ملل: یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سازمان ملل: یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است

معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه تاکید کرد، یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است و آژانس های انسانی همه تلاش خود را برای نجات و حفظ غیرنظامیان به کار می گیرند.

معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه تاکید کرد، یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است و آژانس های انسانی همه تلاش خود را برای نجات و حفظ غیرنظامیان به کار می گیرند.به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم، مارک لوکوک، معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه در جلسه شورای امنیت درباره بحران یمن گفت، درگیری ها در بخش "کشر" استان حجه منجر به آواره شدن ۵۰ هزار تن شده و دو میلیون کودک بیرون از مدرسه هستند.وی مدعی شد، انصارالله در مقابل اقدامات کارمندان سازمان ملل سنگ اندازی می کند و آژانس های انسانی در ممانعت از بیماری وبا با دشواری مواجه هستند.لوکوک از طرف های درگیر در یمن خواست جنگ و درگیری را متوقف کنند.با وجود آتش بس نسبی در الحدیده، درگیری میدانی در جبهه های دیگر وجود دارد و موجب آواره شدن هزاران یمنی شده است.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " سازمان ملل: یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون