روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بلومبرگ: ونزوئلا در بحبوبه تحریم‌ها ۴۰۰ میلیون دلار طلا فروخته است" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "بلومبرگ: ونزوئلا در بحبوبه تحریم‌ها ۴۰۰ میلیون دلار طلا فروخته است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بلومبرگ: ونزوئلا در بحبوبه تحریم‌ها ۴۰۰ میلیون دلار طلا فروخته است

براساس گزارشات منتشر شده ونزوئلا در بحبوبه تحریم های اقتصادی که آمریکا علیه این کشور اعمال کرده مقداری طلا به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار فروخته است.

براساس گزارشات منتشر شده ونزوئلا در بحبوبه تحریم های اقتصادی که آمریکا علیه این کشور اعمال کرده مقداری طلا به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار فروخته است.به گزارش ایسنا، خبرگزاری بلومبرگ به نقل از دو فرد آگاه گزارش مربوط به این فروش طلا را روز دوشنبه منتشر کرد.براساس گزارش بلومبرگ این فروش طلا می تواند بیانگر این مسئله باشد که نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا راهی برای دور زدن تحریم هایی که علیه دولتش اعمال شده، پیدا کرده است.آمریکا که خوان گوایدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا را به عنوان رئیس جمهور این کشور به رسیمت شناخته، در ماه های اخیر تحریم هایی را علیه دولت مادورو اعمال کرده است. این اقدام شامل تحریم هایی علیه شرکت مینرون، بزرگترین شرکت استخراج طلای ونزوئلا می باشد که از سوی استیو منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا به سرپا نگهداشتن افراد داخلی حکومت "فاسد" مادورو متهم شده است.بلومبرگ در گزارش روز دوشنبه خود اعلام کرد که این فروش طلا به دنبال کاهش در ذخایر کلی بانک مرکزی ونزوئلا مشخص شد. این کاهش همچنین بیانگر این است که بانک مرکزی ونزوئلا طلاهایی را که به خاطر تحریم ها نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد، قلم گرفته و آن را سوخته تلقی می کند.این در حالی است که بانک مرکزی ونزوئلا هنوز در این رابطه هیچ اظهار نظری نکرده است.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " بلومبرگ: ونزوئلا در بحبوبه تحریم‌ها ۴۰۰ میلیون دلار طلا فروخته است از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون