روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور

روابط عمومی فرمانداری تهران از بسیج ورزشکاران استان تهران برای جمع آوری کمک های مردمی برای شهروندان مناطق سیل زده کشور خبر داد.

روابط عمومی فرمانداری تهران از بسیج ورزشکاران استان تهران برای جمع آوری کمک های مردمی برای شهروندان مناطق سیل زده کشور خبر داد. ایمان قربانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلسه شورای روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران با هدف هماهنگی برای کمک به سیل زدگان استان های خوزستان و لرستان گفت: از نخستین روزهایی که استان های کشور درگیر بحران سیل شدند، ورزشکاران پیشگام اقشار مختلف جامعه علاوه بر اینکه خود در این کار خیر سهیم شدند، در جهت جمع آوری کمک های مردمی نیز اقدام کردند.وی افزود: کمک های جمع آوری شده به مناطق سیل زده اعزام شده است، اما این کمک ها به صورت پراکنده بوده و لذا برای انسجام بیشتر با هماهنگی روابط عمومی فرمانداری تهران و ورزش و جوانان استان تهران، بار دیگر گلریزانی توسط ورزشکاران برگزار خواهد شد و پس از جمع آوری کمک های مردمی این کمک ها به مناطق سیل زده ارسال می شود.وی تاکید کرد: قطعاً جمع آوری کمک ها که با حضور ورزشکاران به عنوان افرادی که در میان اقشار مختلف جامعه دارای جایگاه و منزلت ویژه ای هستند، بر اساس نیاز مناطق سیل زده و با حفظ کرامت شهروندان این مناطق انجام خواهد شد.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون