روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ایسنا - خانه امدادی" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ایسنا - خانه امدادی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ایسنا - خانه امدادی

مرتضی فرج آبادی۲۷ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۰:۴۵شهرستان اندیکا و ۵۹۵ روستای آن یکی از مناطق بختیاری نشین استان خوزستان است که براساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیتی در حدود ۴۷۰۰۰ نفر دارد. این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و توسعه نامتوازن شهرها و روستاهای کشور، جزو مناطق محروم ایران دسته بندی می شود و به همین دلیل نیازمند امداد رسانی و به سازی بیشتر است. یکی از وظایف ذاتی کمیته امداد امام خمینی (ره) از بدو تأسیس، امداد رسانی به این قشر در سرتاسر کشور بوده است. با توجه به نامناسب بودن خانه های برخی از مردم محروم منطقه اندیکا، این نهاد اقدام به کمک رسانی به مددجویان این منطقه کرده و نوسازی خانه های برخی از این افراد را در دستور کار خود قرار داده است. البته به دلیل عدم همکاری کمیته امداد در ارائه اطلاعات مربوط به این گزارش، مشخص نیست این نهاد تا چه میزان و به چه صورتی به ساخت خانه های تازه ساز این منطقه کمک کرده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ایسنا - خانه امدادی از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون