روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "حمایت سازمان زیباسازی از ناشران کتاب‌های حوزه شهری" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "حمایت سازمان زیباسازی از ناشران کتاب‌های حوزه شهری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حمایت سازمان زیباسازی از ناشران کتاب‌های حوزه شهری

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران از حمایت ویژه این سازمان از ناشران کتاب های حوزه شهری در سال ۱۳۹۸ خبر داد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران از حمایت ویژه این سازمان از ناشران کتاب های حوزه شهری در سال ۱۳۹۸ خبر داد.به گزارش ایسنا، بهروز فتحی در مراسم رونمایی از مجموعه کتاب های «دانشنامه نهضت هنرهای مردمی ایران» گفت: سال گذشته مجموعه کتاب های استاد هادی سیف پژوهشگر حوزه هنر در دستور کار زیباسازی قرار گرفت و این سازمان توانست تا پایان سال گذشته این مجموعه آثار را چاپ کند. البته در این فرایند با مشکلاتی از جمله قیمت کاغذ نیز روبه رو شدیم اما خوشبختانه توانستیم این مجموعه را به چاپ برسانیم.وی افزود: این مجموعه شامل چهار جلد است که کتاب های قلمکار نقاشی، نقاشی قالی، نقش آفرینی روی سنگ و نقاشی روی چوب را در بر می گیرد.وی با اشاره به سیاست های سازمان زیباسازی شهر تهران برای چاپ و نشر کتاب های تألیف شده در حوزه هنر گفت: ۲۱ اسفندماه سال گذشته از تعدادی از کتاب های منتشرشده توسط سازمان رونمایی شد اما چهار جلد از کتاب های تألیف شده استاد سیف تفکیک شد و امروز این چهار جلد رونمایی شدند.معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه در سازمان زیباسازی تلاش خواهیم کرد با همکاری بخش های دیگر در حوزه نشر آثار هنری فعال تر از گذشته باشیم، افزود: در سال جاری نیز نشر آثار هنری به طور ویژه در دستور کار سازمان زیباسازی قرار گرفته است. در حال حاضر نیز حدود ۶۰ عنوان کتاب در حوزه های مختلف از جمله سیما و منظر شهری به چاپ رسیده که این روند در سال ۹۸ ادامه پیدا خواهد کرد.وی با تاکید بر آمادگی سازمان زیباسازی شهر تهران برای انتشار کتاب ها در حوزه شهری گفت: تمهیداتی برای حمایت از ناشرانی که کتاب های حوزه شهری را منتشر می کنند، برای سال جاری پیش بینی کرده ایم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " حمایت سازمان زیباسازی از ناشران کتاب‌های حوزه شهری از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون