روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "برنامه‌ریزی دولت ترزا می برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "برنامه‌ریزی دولت ترزا می برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

برنامه‌ریزی دولت ترزا می برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا

سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد، دولت ترزا می به برنامه ریزی درباره احتمال خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس اعلام کرد، دولت ترزا می به برنامه ریزی درباره احتمال خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد.به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، ترزامی، نخست وزیر انگلیس این موضوع را در یادداشتی داخلی به اعضای دولت عنوان کرده است.سخنگوی نخست وزیر انگلیس به خبرنگاران گفت که ترزامی به گزینه برگزاری انتخابات زودهنگام به عنوان راهی برای خروج از بن بست بریگزیت در پارلمان فکر نمی کند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " برنامه‌ریزی دولت ترزا می برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون