روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن با مقام معظم رهبری" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن با مقام معظم رهبری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن با مقام معظم رهبری

اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در سی و ششمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم، صبح، دوشنبه ۲۶ فروردین، با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه ی امام خمینی(ره) با مقام معظم رهبری دیدار کردند.

اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در سی و ششمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم، صبح، دوشنبه ۲۶ فروردین، با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه ی امام خمینی(ره) با مقام معظم رهبری دیدار کردند.- سایت رهبری۲۶ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۰

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن با مقام معظم رهبری از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون