روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش

مسعود محقق۲۵ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۹:۳۰رانش زمین در روستای حسین آباد بخش کالپوش میامی پیشروی می کند و اهالی روستا در حال تخلیه خانه های خود هستند. در حال حاضر حدود ۵۷۰ خانه روستایی در روستای حسین آباد کالپوش میامی استان سمنان در خطر ریزش قرار دارند و تا امروز بالغ بر ۲۵۰ خانه روستایی آسیب جدی و کامل دیده اند که باید تخلیه شوند، در حال حاضر ۱۱۰ خانه روستایی تخلیه شده است و تعدادی دیگر نیز باید تخلیه شود. تیم های تخصصی از سازمان زمین شناسی و وزارت نیرو و شرکت آب منطقه ای سمنان روزانه در منطقه حضور دارند و آزمایش های زمین شناسی، خاک و بررسی های لازم در خصوص پایداری سد کالپوش را انجام می دهند. به دنبال بارش های شدید برف و باران از اواخر اسفندماه سال گذشته، رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش شهرستان میامی آغاز شده است، بخش کالپوش در فاصله حدود ۱۵۰ کیلومتری شمال شرقی شهرستان میامی در استان سمنان واقع شده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون