روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دیدار تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و شیمیدر تهران" در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ از منبع ایسنا با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "دیدار تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و شیمیدر تهران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دیدار تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و شیمیدر تهران

ساعت ۱۵ شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور با برگزاری دو دیدار در شهرهای ماهشهر و تهران پیگیری شد. در نخستین بازی این روز که به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار شد، تیم شهرداری گرگان توانست با نتیجه ۷۴-۷۳ مقابل حریف خود به برتری برسد تا به این ترتیب از مجموع ۵ بازی نیمه نهایی، فعلاً یک بر صفر پیش بیافتد.

ساعت ۱۵ شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور با برگزاری دو دیدار در شهرهای ماهشهر و تهران پیگیری شد. در نخستین بازی این روز که به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار شد، تیم شهرداری گرگان توانست با نتیجه ۷۴-۷۳ مقابل حریف خود به برتری برسد تا به این ترتیب از مجموع ۵ بازی نیمه نهایی، فعلاً یک بر صفر پیش بیافتد. حمید املشی۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۹:۱۹

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " دیدار تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و شیمیدر تهران از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون