روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۱۰۸ماموریت در اولین روز از طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "۱۰۸ماموریت در اولین روز از طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۱۰۸ماموریت در اولین روز از طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از انجام ۱۰۸ماموریت و امدادرسانی به ۵۰۵ نفر در نخستین روز از طرح نوروزی هلال احمر خبر داد.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از انجام ۱۰۸ماموریت و امدادرسانی به ۵۰۵ نفر در نخستین روز از طرح نوروزی هلال احمر خبر داد. به گزارش ایسنا مرتضی سلیمی با اشاره به شروع طرح نوروزی هلال احمر از روز گذشته، ۲۵ اسفند ماه، گفت: در نخستین روز از شروع طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر ۱۰۸ ماموریت انجام شد که در این ماموریت ها ۵۰۵ نفر امداد رسانی شدند. وی با اشاره به اینکه ۸۱ نفر از خطر حوادث نجات یافتند، ادامه داد: ۵۱ مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند، ۳۵نفر خدمات پزشکی تست فشار و قند خون و ۸۱ نفر خدمات درمانی سرپایی دریافت کردند. همچنین ۱۴ مورد عملیات نجات فنی نیز انجام شد که طی آن ۱۸ مصدوم در سوانح ترافیکی رهاسازی شدند. رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در پایان درباره فراهم کردن اسکان اضطراری هموطنان نیز، گفت: تا کنون ۲۰ نفر از مسافران نوروزی و بیش از ۱۳۰ نفر دیگر به صورت اضطراری اسکان داده شدند. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " ۱۰۸ماموریت در اولین روز از طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون