روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • استاندار بوشهر: حمایت مردم استان از دولت تا تحقق برنامه‌ها ادامه دارد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "استاندار بوشهر: حمایت مردم استان از دولت تا تحقق برنامه‌ها ادامه دارد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "استاندار بوشهر: حمایت مردم استان از دولت تا تحقق برنامه‌ها ادامه دارد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

استاندار بوشهر: حمایت مردم استان از دولت تا تحقق برنامه‌ها ادامه دارد

استاندار بوشهر در نشست مردمی رییس جمهور در ورزشگاه کنگان اظهار داشت: به نمایندگی از مردم قدرشناس استان بوشهر حضور شما را به دیار حماسه آفرینی خطه جنوب گرامی داشته و خوشآمد می گویم.

استاندار بوشهر در نشست مردمی رییس جمهور در ورزشگاه کنگان اظهار داشت: به نمایندگی از مردم قدرشناس استان بوشهر حضور شما را به دیار حماسه آفرینی خطه جنوب گرامی داشته و خوشآمد می گویم.به گزارش "ایسنا"، عبدالکریم گراوند افزود: استان بوشهر علاوه بر مواهب نیروی انسانی و نخبگان خود از قابلیت های زیادی در حوزه های گردشگری، انرژی و صنایع دستی برخوردار است.وی تاکید کرد: این استان با داشتن بیش از 900 کیلومتر مرز مشترک دریایی با خلیج فارس به یک نقطه حیاتی و استراتژیک در کشور تبدیل شده است.گراوند خاطرنشان کرد: مطمئنا حمایت مردم استان بوشهر از دولت تدبیر و امید تا تحقق اهداف و برنامه ها ادامه خواهد داشت.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " استاندار بوشهر: حمایت مردم استان از دولت تا تحقق برنامه‌ها ادامه دارد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون