روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فقط دخترخوانده می‌تواند به ناپدری‌اش کلیه اهدا کند!" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "فقط دخترخوانده می‌تواند به ناپدری‌اش کلیه اهدا کند!" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فقط دخترخوانده می‌تواند به ناپدری‌اش کلیه اهدا کند!

بنابر گزارش رسانه های آمریکایی، مردی که ۲۷ سال پیش دختری را به فرزندخواندگی قبول کرد حالا با دریافت کلیه اهدایی از سوی او از مرگ حتمی نجات خواهد یافت.

بنابر گزارش رسانه های آمریکایی، مردی که ۲۷ سال پیش دختری را به فرزندخواندگی قبول کرد حالا با دریافت کلیه اهدایی از سوی او از مرگ حتمی نجات خواهد یافت.به گزارش ایسنا، پزشکان آمریکایی پس از بررسی دی ان ای همه اعضای خانواده "بیلی هووز" متوجه شدند که فقط دخترخوانده اش می تواند به او کلیه اهدا کند."لورن مک نایت" دخترخوانده "هووز" نیز از شنیدن این خبر که نتایج آزمایش ها، فقط او را برای اهدای کلیه به ناپدری اش تایید کرده شگفت زده شد. این دو هیچ نسبت خونی با هم ندارند و بیلی هووز حدود ۲۷ سال پیش لورن را به فرزندی قبول کرد.پزشکان حدود سه سال پیش یعنی سال ۲۰۱۶ میلادی متوجه بیماری کلیوی هووز شدند و به او گفتند که بدون دریافت کلیه اهدایی تنها پنج سال شانس زندگی دارد.بیلی هووز که یک کشیش است پس از این تشخیص متوجه شد هیچ کدام از اعضای خانواده اصلی اش که نسبت خونی با آنها دارد مناسب اهدای کلیه به او نیستند.بنابر گزارش بی بی سی، هووز که ۶۴ سال دارد صاحب پنج فرزند است. لورن مک نایت که خانواده هووز او را در سال ۱۹۹۲ به فرزندی قبول کردند گفته که وقتی این خبر غیرمنتظره را به ناپدری اش داده او به گریه افتاده است.قرار است این پیوند کلیه طی چند هفته آینده صورت گیرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " فقط دخترخوانده می‌تواند به ناپدری‌اش کلیه اهدا کند! از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون