روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ترامپ باز هم جلیقه زردها را به توافقنامه پاریس گره زد" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ترامپ باز هم جلیقه زردها را به توافقنامه پاریس گره زد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ترامپ باز هم جلیقه زردها را به توافقنامه پاریس گره زد

رئیس جمهور آمریکا در توئیتی کاملا بی ربط، توافق آب و هوایی پاریس را به اعتراضات جلیقه زردها و انتقادها از سیاست های امانوئل ماکرون گره زد و سعی کرد اقدام خود را در خروج از این توافقنامه توجیه کند.

رئیس جمهور آمریکا در توئیتی کاملا بی ربط، توافق آب و هوایی پاریس را به اعتراضات جلیقه زردها و انتقادها از سیاست های امانوئل ماکرون گره زد و سعی کرد اقدام خود را در خروج از این توافقنامه توجیه کند.به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود نوشت: توافق محیط زیستی پاریس برای فرانسه چطور پیش می رود؟وی در ادامه آورده است: پس از ۱۸ هفته شورش جلیقه زردهای معترض فکر می کنم اوضاع چندان خوب نیست. در این دوران آمریکا در صدر لیست های محیط زیستی قرار گرفته است.به نظر می رسد ترامپ با این توئیت درصدد توجیه اقدامش در خروج از توافقنامه آب و هوایی پاریس است. این توافقنامه از نخستین تعهدات بین المللی بود که ترامپ بعد از ورود به کاخ سفید، از آن خارج شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ترامپ باز هم جلیقه زردها را به توافقنامه پاریس گره زد از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون