روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • تهیه «سبد کالا» برای خانواده‌های کودکان کار و خیابان در آستانه نوروز
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تهیه «سبد کالا» برای خانواده‌های کودکان کار و خیابان در آستانه نوروز" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "تهیه «سبد کالا» برای خانواده‌های کودکان کار و خیابان در آستانه نوروز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تهیه «سبد کالا» برای خانواده‌های کودکان کار و خیابان در آستانه نوروز

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از تدارک سبد کالا برای کلیه خانواده های کودکان کار و خیابان در آستانه سال نو خبر داد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از تدارک سبد کالا برای کلیه خانواده های کودکان کار و خیابان در آستانه سال نو خبر داد.مهشید موقر در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین اقدامات بهزیستی استان تهران برای ساماندهی کودکان کار و خیابان گفت: آئین نامه ساماندهی کودکان کار و خیابان که مربوط به سال ۱۳۸۴ بود، توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان ها و مؤسسات غیردولتی بازنگری شده و تحت عنوان دستورالعمل حمایت های اجتماعی جهت تصویب به مراجع ذیربط ارسال شده است.وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۱۲۴ کودک کار و خیابان تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان تهران هستند، اظهار کرد: این کودکان از طریق مراکز و مؤسسات غیردولتی خدمات مددکاری، روانشناسی، بهداشتی - درمانی، آموزشی - تحصیلی دریافت می کنند. همچنین اعضای خانواده آنها حرفه آموزی و سواد آموزی می شوند و خدمات کاهش آسیب و حمایت های مالی دریافت می کنند.معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه بهزیستی در آستانه سال نو، در حال تدارک سبد کالا برای کلیه این خانواده ها است، تصریح کرد: همچنین اغلب مراکز برای این کودکان و خانواده هایشان لباس نو و همچنین سبد کالا فراهم کرده اند.موقر در پایان تاکید کرد: دفتر امور آسیب دیدگان سازمان بهزیستی کشور در حال اخذ نظرات و پیشنهادات مراکز و مؤسسات برای برنامه ریزی جهت برگزاری یک جشنواره سراسری شادی و نشاط در سال ۱۳۹۸ برای این کودکان است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " تهیه «سبد کالا» برای خانواده‌های کودکان کار و خیابان در آستانه نوروز از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون